TUTAJ MIESZKA MIŁOŚĆ

Za tajemniczą nazwą, której koncepcję stworzyła właścicielka firmy Monika Michalska, kryje się pasja i miłość do nieruchomości. Cała koncepcja opiera się zarówno na pomocy w znalezieniu najlepszego mieszkania jak i na odnalezieniu odpowiedniego właściciela dla danego mieszkania czy też posiadłości. Myśl opiera się na poczuciu, że w tym wszystkim czuć partnerstwo i zaufanie. Tak by poczuć, że w tym miejscu mieszka miłość.

Gdańsk
/
2023
zakres prac
identyfikacja wizualna
webdesign
autorzy

marta wołejko-wołejszo managment
konrad roche art direction / graphic design
adrian turulski web development

wyróżnienia

Myśl opiera się na poczuciu, że w tym wszystkim czuć partnerstwo i zaufanie.

( + ) wyzwanie

Tworząc identyfikacje graficzną marki Moniki, mieliśmy w głowie poczucie dużego wyzwania - nazwa i koncepcja firmy przywołuje skojarzenie do miłości, ciepła i przytulności, ale w wymogach zawierała się sztuka sprzedaży nieruchomości. Należało połączyć obie te myśli i stworzyć coś, co nie tylko przykuje uwagę, ale pozostanie z odbiorcą na dłużej.

( + ) rozwiązanie

Chcąc uzyskać taki efekt designu, aby był stosowny do branży, ale miał odpowiedni oddźwięk do koncepcji właścicielki - dobraliśmy liternictwo, które jest eleganckie, a logo ma swój oryginalny sznyt i całość podkreśla sygnet, zamieszczony na końcu, który jest kluczem do wymarzonego miejsca. Kolorystka jest stonowana, wybór padł na zieleń i beże oraz brązy, co nawiązuje do wnętrz, drewna, cegieł jako surowca i zieleni roślinności. Stronę internetową zaprojektowaliśmy w stylistyce reszty materiałów, mając na uwadze UX oraz responsywności, by zapewnić łatwe i proste poruszanie się po niej. Przyjemny dodatkiem do projektu, są stworzone oryginalne, niepowtarzalne kubki, wykonane dla przyszłych właścicieli mieszkań, a materiały takie jak wizytówka, czy pocztówka nie tylko służą reklamowo, ale także ozdobnie w każdym domu, w którym mieszka miłość.

więce naszych projektów

PORTFOLIOSTUDIOWIEDZALABORATORIUMKONTAKT|
FACEBOOKBEHANCEINSTAGRAM
ROCHE STUDIO