G DE L EKO

Firma G de L EKO specjalizuje się w ekologicznych technologiach odnowy gruntów na terenie Polski, przede wszystkim tymi skażonymi węglowodorami, fenolami i metalami ciężkimi. Przywracając je do odpowiedniej jakości, by umożliwić zabudowę i zurbanizowanie.

Pozań
/
2022
zakres prac
identyfikacja wizualna
webdesign
autorzy

marta wołejko-wołejszo managment
konrad roche art direction / graphic design
adrian turulski web development

przywracanie wartości użytkowych lub przyrodniczych terenom zniszczonym przez działalność człowieka.

( + ) wyzwanie

Usługa rekultywacji jest skierowana w głównej mierze do większych firmy oraz inwestorów. Naszym zadaniem było stworzenie nowego, bardziej dostosowanego dizajnu do działalności klienta oraz wpsowującego się w nowe trendy - tak aby odbiorca szybko mógł odnaleźć usługę, której potrzebuje, co jest czasami skomplikowane ze względu na specyficzny rodzaj usług i nazewnictwo jakiego używa firma do rekultywacji ziemi.

( + ) rozwiązanie

W projekcie postawiliśmy na podkreślenie ekologi w procesie rekultywacji. Sygnet zbudowany jest z litery "G" oraz strzałki tworząc znak kojarzony z przetworzeniem zniszczonego materiału w użytkowy. Mimo to chcieliśmy też zobrazować typ działalności firmy, czyli na przemysł ciężki. Stronę internetową dopasowaliśmy do estetyki zdjęć oraz postawiliśmy na przejrzystość informacji - łatwo znaleźć tutaj najważniejsze informacje o firmie oraz kody odpadów, którymi może się zająć. Użyliśmy złamanej czerni oraz zieleni i rązu nawiązując do gruntów i ziem ściśle związanych z rekultywacją.

więce naszych projektów

PORTFOLIOSTUDIOWIEDZALABORATORIUMKONTAKT|
FACEBOOKBEHANCEINSTAGRAM
ROCHE STUDIO