PERIODENT

Warszawska klinika dentystyczna szczyci się w bezproblemowym leczeniu próchnicy, paradontozy czy chorób przyzębia. Największą nagrodą jest dla nich zadowolenie pacjentów oraz piękny uśmiech. Wnętrze kliniki jest pełne czystej beli z niebieskimi oraz szarymi dodatkami. Aby dopełnić ten obraz użyliśmy w identyfikacji tych samych kolorów i skupiliśmy się na stylistyce miejsca, nie zapominając o tym, co jest najważniejsze dla fachu dentystycznego - o uśmiechu.

Poznań
/
2022
zakres prac
identyfikacja wizualna
linki zewnętrzne

-

autorzy

marta wołejko-wołejszo managment
konrad roche art direction / graphic design

wyróżnienia

-

nie zapominając o tym, co jest najważniejsze dla fachu dentystycznego - o uśmiechu.

( + ) wyzwanie

Klinika dentystyczna chciała zmienić swój image wśród pacjentów na bardziej nowoczesny z nutą elegancji, ale z przymrużeniem oka, aby ściągnąć do siebie pacjentów dojrzałych oraz rodziny z dziećmi. Przy okazji chcieli dopasować się do panujących trendów i wyróżniać się wśród innych gabinetów dentystycznych.

( + ) rozwiązanie

Projektując wszystkie materiały uwaga była skupiona na aranżacji wnętrza, które jest w głównej mierze czysto białe, pojawiają się w nim jedynie pojedyncze elementy w niebieskim kolorze, który stał się głównym kolorem identyfikacji w kontraście do samego miejsca. Ważnym elementem była również wcześniej wspomniana nowoczesność oraz elegancja, które widać na dobranej typografii oraz zaprojektowanym layoucie. Samo logo choć jest bardziej kojarzone z marką premium to ukrywa w sobie sygnet, którego kształtem jest uśmiech, czyli to co jest najważniejsze dla samej kliniki - zadowolenie pacjenta.

więce naszych projektów

PORTFOLIOSTUDIOWIEDZALABORATORIUMKONTAKT|
FACEBOOKBEHANCEINSTAGRAM
ROCHE STUDIO