MODO

Taka szykowna identyfikacja powstała dla zacisznej inwestycji mieszkaniowej dewelopera Ekolan - ma wskazywać na bliskość więzi nowych mieszkańców, którzy mogą korzystać z przestrzeni wspólnych do gry w szachy lub uprawy roślin. Pomysł na nazwę Modo wywodzi się z hiszpańskiego i oznacza “sposobność” oraz “moda, modny”. Kwintesencją wyboru tego słowa ma być podkreślenie, że zmiana na nowe mieszkanie może być początkiem czegoś komfortowego jak i modnie zaplanowanego.

Gdańsk
/
2023
zakres prac
identyfikacja wizualna
webdesign
linki zewnętrzne
autorzy

marta wołejko-wołejszo managment
konrad roche art direction / graphic design
zjednoczenie web development

zmiana na nowe mieszkanie może być początkiem czegoś komfortowego jak i modnie zaplanowanego.

( + ) wyzwanie

Nasze zadanie polegało na stworzeniu klasycznej i harmonijnej identyfikacji, która utrzymana będzie w eleganckiej czerni i bieli, a kojarzyć się będzie z oglądaniem katalogu modowego czy wnętrzarskiego przy wybórze dobrej jakości ubrań lub mebli - tak samo przy wyborze mieszkania chodzi o wybór dobrego oraz oryginalnie zaprojektowanego w każdym aspekcie.

( + ) rozwiązanie

W czasie projektowania stworzyliśmy sygnet w postaci “M” od słowa Modo, charakter fontu jest minimalistyczny, znany dla marek modowych, a tutaj dla luksusowych apartamentów. Charakter całości zawarliśmy w stylistyce magazynów dizajnerskich. W identyfikacji postawiliśmy na mocny akcent bieli (kojarzący się tutaj z nowością i przestrzennością), który uwidoczniony jest na budynku jak i we wnętrzach, a kontrą do niego jest czerń, która wybija się i stanowi odniesienie do elegancji i luksusu. Wszystko jest gustowne, momentami sterylne, ale drobne akcenty sprawiają, że mimo wszystko możemy chcieć się poczuć - szykownie i modnie

więce naszych projektów

PORTFOLIOSTUDIOWIEDZALABORATORIUMKONTAKT|
FACEBOOKBEHANCEINSTAGRAM
ROCHE STUDIO