IBS GROUP

IBS group to firma specjalizująca się w robotach przemysłowych, a ich strategia biznesowa koncentruje się na innowacyjnych usługach w zakresie tworzenia zrównoważonych konstrukcji. Marka prowadzi kompleksowy nadzór nad realizowanymi i wykonanymi projektami. Posiada wykwalifikowaną kadrę oraz profesjonalnych inżynierów, którzy uzupełnią projekt doświadczeniem i silną kulturą organizacyjną. Ich największą wartością jest siła i aktywy kapitał ludzki.

Gdańsk
/
2019
zakres prac
identyfikacja wizualna
webdesign
linki zewnętrzne

-

autorzy

marta wołejko-wołejszo managment
konrad roche art direction / graphic design

wyróżnienia

-

Marka prowadzi kompleksowy nadzór nad realizowanymi i wykonanymi projektami.

( + ) wyzwanie

Branding marki ma pokazywać jej wartości oraz to z jaką odpowiedzialnością działają w inżynierii energetycznej. Identyfikacja ma wzbudzić zaufanie, być futurystyczna, a jednocześnie zrozumiała dla odbiorcy. Strona jest skierowana do światowych przedsiębiorców, prezentuje firmę i jej osiągnięcia.

( + ) rozwiązanie

Stworzyliśmy prostą i nowoczesną identyfikację, kierując się ideą minimalizmu i technicznym aspektem firmy: wizytówka (w tym tłoczenie) na dość ciężkim papierze o strukturze eko, teczki w mocnej tonacji, bez zbędnych ozdób, papier firmowy, materiału do użytku firmowego oraz zewnętrzene materiały reklamowe. Logo firmy inżynieryjnej jest mocno uniwersalne w użyciu, a jednocześnie zachowuje swój indywidualny charakter. Strona internetowa zawiera wszystkie informacje o firmie i przedstawia je w dostępny sposób. Zostały tutaj opisane strefy, w których działa marka oraz wartości którymi się kieruje

więce naszych projektów

PORTFOLIOSTUDIOWIEDZALABORATORIUMKONTAKT|
FACEBOOKBEHANCEINSTAGRAM
ROCHE STUDIO