DZIEŃ SEKSU

"Dzień Seksu" to seria spotkań z autorytetami, którzy mówią o seksie, współżyciu, relacjach, ciele, emocjach i wolności człowieka w Polsce. Po to, aby każda człowiek mógł być pewny swojej tożsamości i przynależności, pewny tego, skąd się biorą nasze emocje i lepiej je rozumiał. W 2021 roku wydarzenie odbyło się w formie online. Wykłady prowadzone były przez specjalistów w danej dziedzinie. Poruszane były tematy takie jak seks przyszłości, aborcja, miejsca intymne mężczyzn, czy seksualność osób z niepełnosprawnościami.

Gdańsk
/
2021
zakres prac
linki zewnętrzne

-

autorzy

marta wołejko-wołejszo managment
asia sieczko graphic design (sygnet + KV)
konrad roche graphic design (logotyp + KV)

wyróżnienia

-

( + ) wyzwanie

Organizatorzy Dnia Seksu zdają sobie sprawę z istnienia potrzeby edukacji seksualnej Polaków, jednocześnie świadomi są kontrowersji, jakie nadal wzbudza ów temat. Przedsięwzięcie kierowane jest do szerokiego grona odbiorców - tych młodszych jak i tych bardziej dojrzałych. Edycja, której dotyczy identyfikacja była w pełni online.

( + ) rozwiązanie

Naszym zadaniem było stworzenie identyfikacji, która przywoła skojarzenia związane nie tylko z edukacją i wiedzą, ale też bliskością, bezpieczeństwem i łagodnością. Oprawa graficzna Dnia Seksu składa się z kolaży ze starożytnych rzeźb, których nagość jest dość neutralna i powszechnie akceptowana, oraz prostych, odręcznych rysunków. Dobrana typografia jest czytelna i dopełnia obraz łączący klasykę oraz nowoczesność. Większość materiałów reklamowych, by zebrać uczestników nastawiona była na kampanię online, zaś do odnalezienia odpowiednych specjalistów posłużyły broszury zawierające opisy kursów oraz statystyki z ankiet przeprowadzonych przez organizatorów.

więce naszych projektów

PORTFOLIOSTUDIOWIEDZALABORATORIUMKONTAKT|
FACEBOOKBEHANCEINSTAGRAM
ROCHE STUDIO